Publiczne Gimnazjum nr 1 w Swiebodzinie

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Swiebodzinie

Zaproszenie do składania ofert

Email Drukuj PDF

Dyrektor Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Świebodzinie ul.Gen. Sikorskiego 11, 66-200 Świebodzin zaprasza do złożenia ofert na wykonanie dostawy,

Poprawiony: poniedziałek, 16 marca 2015 14:14 Więcej…

„Zespół” zdobywa Capitol

Email Drukuj PDF

Zespół” zdobywa Capitol

W dniach 27.02.2014 – 01.03.2014 członkowie Zespołu wokalno - teatralnego działającego przy Publicznym Gimnazjum nr 1 wzięli udział w wycieczce do Wrocławia, której celem były: wizyta w Teatrze Muzycznym Capitol, w Teatrze Polskim oraz warsztaty we wrocławskich muzeach i zwiedzanie Uniwersytetu Wrocławskiego. Wycieczka była jednym z elementów projektu „Odnaleźć siebie”, w skład którego wchodzą również: wymiana polsko- niemiecka ze szkołą w Heiligengrabe, III Warsztaty Technik Teatralnych w Szczańcu, przygotowanie spektaklu muzycznego „Alicja”.

Poprawiony: środa, 02 kwietnia 2014 09:30 Więcej…

Wyniki konkursu literackiego „Radość pisania”

Email Drukuj PDF

Wyniki konkursu literackiego „Radość pisania” pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty.

 

KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA:

Nagrodzeni:

Paulina Popiel Szkoła Podstawowa nr 6 w Świebodzinie

Jakub Piasecki Szkoła Podstawowa nr 7 w Świebodzinie

Mikołaj Bińczycki Szkoła Podstawowa nr 6 w Świebodzinie

Poprawiony: wtorek, 08 kwietnia 2014 08:32 Więcej…

PRZYJACIELE GIMNAZJUM NR1

Email Drukuj PDF

Każdy gest, nawet najdrobniejszy…

zmienia świat… czyjś świat…

 


Podziękowanie

Dyrekcja, nauczyciele rodzice a przede wszystkim uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Świebodzinie serdecznie dziękują za okazane serce i wsparcie finansowe naszych przedsięwzięć w roku szkolnym 2013/2014. Dzięki pomocy wielu ludzi i firm mogliśmy zrealizować ciekawe i pouczające dla naszych uczniów inicjatywy. Wiele konkursów zyskało piękną oprawę, a uczniowie mogli ubiegać się o cenne, satysfakcjonujące ich wysiłek intelektualny nagrody. Dzięki wielu firmom młodzież naszej szkoły mogła odnosić sukcesy artystyczne na deskach teatru w spektaklu „Alicja”.Nic tak nie buduje wiary człowieka w człowieka, jak ludzki odruch dobrego serca. Inwestycja w młodych jest najcenniejszą inwestycją we wspólną przyszłość. Zaangażowaniem i konkretną pomocą finansową wskazane niżej firmy i osoby zyskały naszą wdzięczność i tytuł: PRZYJACIEL SZKOŁY – Publicznego Gimnazjum nr 1 w Świebodzinie.

Ewa Chodkiewicz

 

Poprawiony: poniedziałek, 11 sierpnia 2014 21:24 Więcej…

WSPÓŁPRACA Z FIRMĄ JOHNSON CONTROLS POLSKA SP. Z O.O. W ŚWIEBODZINIE

Email Drukuj PDF

Od roku współpracujemy z firmą Johnson Controls w Świebodzinie w zakresie orientacji zawodowej oraz poznawania bezpieczeństwa i higieny pracy oraz nauki. Ścisłe współdziałanie zaowocowało wizytą klas II d oraz II g w zakładzie Johnsona, podczas której gimnazjaliści naszej szkoły poznali warunki pracy w firmie oraz mogli zobaczyć nowoczesny sprzęt do produkcji komponentów i struktur metalowych do foteli samochodowych.

Poprawiony: poniedziałek, 20 października 2014 14:14 Więcej…

Strona 16 z 31