Publiczne Gimnazjum nr 1 w Swiebodzinie

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Swiebodzinie

Posumowanie konkursów przedmiotowych

Email Drukuj PDF

Posumowanie konkursów przedmiotowych

 

Wszystkie konkursy przedmiotowe Lubuskiego Kuratora Oświaty są już zakończone.

Niezmiernie cieszą sukcesy naszych uczniów.

Do grona prezentowanych już wcześniej laureatów i finalistów dołączyli kolejni. Wśród czworga uczestników startujących w etapie wojewódzkim zawodów matematycznych mamy aż dwóch laureatów, z których Marek Wysocki z 3e jest podwójnym tegorcznym laureatem. Drugą laureatką z matematyki jest Gabriela Bartoszewska z klasy 3i. Nie zawiodła też laureatka konkursu z języka polskiego - Joanna Matyjaszczyk, która uplasowała się na drugim miejscu w województwie. Kolejni finaliści to matematycy; Marta Miecznikowska z klasy 3i oraz Michał Urbanowicz z klasy 2f.

Udział w konkursach przekłada się na wymierne korzyści. Laureaci otrzymują roczne oceny celujące z przedmiotów konkursowych oraz zwolnienie z części egzaminu gimnazjalnego i 100% wynik egzaminu. Z takim wspaniałym bagażem naukowych doświadczeń ruszą do wybranych szkół ponadgimnazjlnych, gdzie na pewno będą przyjęci entuzjastycznie. Powodzenia!

Dzień Czekolady

Email Drukuj PDF

Dzień czekolady

Wszyscy lubimy słodycze! Bracia Golcowie śpiewają; „Jak widzę słodycze to kwicę...” . Tak tez było dzisiaj w naszej szkole. Gimnazjaliści już po raz drugi przystąpili do konkursu organizowanego przez szkolny samorząd uczniowski na najciekawszy wypiek czekoladowy.

Poprawiony: wtorek, 10 czerwca 2014 07:35 Więcej…

WARSZTATY KREATYWNEGO PISANIA

Email Drukuj PDF

WARSZTATY KREATYWNEGO PISANIA W PUBLICZNYM GIMNAZJUM NR 1

Poprawiony: czwartek, 12 czerwca 2014 11:05 Więcej…

Wycieczka do Londynu

Email Drukuj PDF

Szkolne wycieczki zazwyczaj mają miejsce w granicach naszego kraju, bądź najbliższych jego sąsiadów. Nasza szkoła postanowiła to zmienić i zorganizowała wyjazd do oddalonego o 1076 kilometrów Londynu.

Poprawiony: niedziela, 15 czerwca 2014 22:03 Więcej…

Z historią po imieniu

Email Drukuj PDF

Z historią po imieniu

W piątek 9 maja br. 9-osobowa grupa uczniów naszego gimnazjum udała się do Szczecina. Celem wyjazdu było wzięcie udziału w pilotażowym projekcie gimnazjalnym „Z historią po imieniu” zorganizowanym przez Oddziałowe Biuro Edukacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej w Szczecinie.

Poprawiony: środa, 16 lipca 2014 13:00 Więcej…

Strona 2 z 24